Neinvazivní Mezoterapie Palmare

Neinvazivní Mezoterapie Palmare
Originální metoda ošetření prezentuje nový a nejefektivnější trend v oblasti anti age estetiky: elektroporace, bipolární radiofrekvnce, LED terapie, čištění pleti a aplikace specifických sér.

VŠEOBECNÉ INFORMACE
Patentované zařízení Dott. A. Bergonziniho se používá pro maximální zvýšení průniku aktivních látek do kůže po microneedlingu. Generátor pracuje se třemi aktivními principy: elektroporace, bipolární radiofrekvence a LED světla. Díky kombinaci mikrojehliček a přístroje je výsledný efekt větší, než u klasické mikrojehličkové mezoterapie (množství vpravených látek do ošetřované oblasti je maximální).
Originální metoda ošetření prezentuje nový a nejefektivnější trend v oblasti anti age estetiky.

Elektroporace
Silná stimulace všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu. Díky elektroporaci je prostupnost buňky mnohonásobně vyšší.
Rádiofrekvence
Tepelné zpracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Pulzní modulovaná vlna má v pracovní fázi dva aktivní moduly. Na pleti pozorujeme střídavé viditelné stahy
Led světlo
Light emitting diode – dioda emitující světlo je světelné vlnění střední vlnové délky se specifickým účinkem.

Postup ošetření
1) Odlíčení pleti speciálním gelem Gel DETERGENTE VISO
(kokosový betadin, ricinový olej, glycerín) – respektuje Ph pleti.
2) Start Face 1 – alkalycký preparátor.
Změkčení a nabobtnání pleti pomocí submikrodisperze z mořských řas, hodnota Ph 8.
VLASNOSTI – při styku s tuky a nečistotami usazenými na pokožce usnadňuje jejich emulgaci a zbavuje zápachu. Změkčuje a čistí rohové vrstvy. Zvětšuje objem intrakorneocytárních prostor. Získává se z popela mořských řas, které se ručně sbírají, usuší a spálí. Obohaceno o atomární uhlík při jeho působení pleť nabobtná.
3) Start Face 2 – kyselý neutralizátor
Během působení dojde k hloubkovému vyčištění a zjemnění pleti, tudíž k maximální prostupnosti dalších aplikovaných látek.
 Kyselina mléčná – přirozený hydratační faktor, antibakteriální a protizánětlivý účinek, keratolytikum, brání vzniku kordonů, udržuje Ph.
 Kyselina salicyová – keratolytikum, proniká do pórů a čistí zevnitř, nejsilnější antibakteriální účinek, rozpustná v tucích.
 Kyselina sorbová – antivirový, antibakteriální, fungicidnía antimykotický účinek.
4) Ionizovatelná séra
ANTI AGING
Pro všechny typy pleti – stárnoucí, ochablá, suchá, dehydrovaná (Ozonidy, kyselina hyaluronová, kyselina alfa lipová, retinol, polysacharidy, kyselina glykolová, lyzin, prolin, cearamidy).
LIFTING EFEKT
Sérum s viditelným vypínacím efektem. Pro všechny typy pleti – obnovuje elasticitu a kvalitu, zvláště účinný pro pleť vykazující známky stárnutí, slouží jako koktejl pro okamžitou krásu (Dmae, extrakt z nannochloropsis oculata, přirozený hydratační faktor, glycerin, lyzin, komplex ovocných kyselin)
SEBO – REGULAČNÍ SÉRUM
Reguluje mazotoky a tvorbu komedonů. Pro mastnější a nečistou pleť – reguluje tvorbu mazu a upravuje keratolytickou vrstvu kůže, hojení kožních defektů, zajišťuje kvalitní hydrataci (Kyselina azelainová, karnitin, extrakt z lopuchu, retinol, vitamin E, C).

NUTRI – ACTIVE
Hloubková výživa pleti. Pro všechny typy pleti s potřebou hloubkové výživy, navrací rovnost pleti a celkovou kvalitu (Valin, leucin, izoleucin, lyzin, přirozený hydratační faktor, komplex ovocných kyselin).
HYDRA – ACTIVE
Hloubková hydratace pro všechny typy pleti – hloubkově hydratuje, zjemňuje a regeneruje (Polysacharidy, kyselina glutamanová, kyselina alfa lipová, retinol, vitamin E, aramidy)
FILLER – EFEKT
Vyplnění výrazových linií (pro všechny typy pleti) – výrazně hydratuje a zjemňuje, podporuje celistvost pleti a řeší povadlé kontury (Polysacharidy, rostlinný hyaluronát, kolostrum, aramidy, kyselina hyaluronová, kyselina glutamanová, komplex ovocných kyselin, hedvábné proteiny).
NO – CONTRACT
Botox efekt proti vráskám (pro všechny typy pleti) – uvolňuje obličejové vrásky, přirozená relaxace svalů a kůže, obnova biochemického mechanismu kůže a pleť se stává jemná a pružná (Hexapeptid 3, magnesium sulfát, adenosin).
BREAST – FIRMING poprsí
Specifické sérum pro zpevnění poprsí. Pro zlepšení kvality kůže na prsou, zpevnění prsního obalu, fytohormony ze sóji doplňují hladinu estrogenů v těle, pleť je vypnutá, svěží a hladká (sójové izoflavony, aminokyseliny ze sóji, discorea villosa, glicyn, přirozený hydratační faktror, komplex ovocných kyselin)
5) Aplikace masky
Individuální výběr dle specifických a momentálních potřeb pleti.
6) Aplikace závěrečného super hydratačního krému
Máslo z karité, avokádový a jojobový olej, saponiny z oliv, kolagen, extrakt z placenty, Q10.
7) Aplikace biorevitalizačního krému na oční okolí
Glycerín, avokádový, kokosový a jojobový olej, výtažky z plamatky zelené

Kontraindikace
Gravidita a kojení, patologické procesy na kůži – opary, znaménka nejasné etiologie, kardiovaskulární nedostatečnost, srdeční stimulátor, infekční onemocnění, erytémy, trombózy a žilní varixy, zánětlivá onemocnění, čerstvé stavy po úrazech, diabetes , léčba steroidními hormony, biologická léčba chemoterapie, kovové předměty v těle v ošetřované oblasti.